Ostim OSB 1240 Sok. Fatih İş Merkezi no:2/3 Yenimahalle/Ankara 0 505 567 10 21 - 0 505 840 61 22
K
Kurumsal

Hakkımızda

Sasmek Mühendislik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, akademik geçmiş ve fiili tecrübeye sahip kurucu ortakları, 25 yıla varan tecrübeye sahip yetkin çalışma arkadaşlarının vermiş olduğu güven sayesinde, kuruluşundan bu yana onlarca projeye imza atarak, başta imalat sektörü olmak üzere birçok sektörün özel ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermekte, İnşaat, Maden, Kimya ve Gıda sektörünün üretim, yardımcı makineler ve elektrik ekipmanlarının münferit proje ve imalatlarından; bu makineler ve ekipmanların yedek parçalarına kadar geniş bir yelpaze içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Yüksek teknolojiyi takip edip, sürekli gelişim bilinciyle ve aynı zamanda kaliteden ödün vermeden en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile sektöründe lider bir kuruluş olmak. Yaptığımız kaliteli, başarılı imalatlarla ve çevreye olan duyarlılığımız, yenilikçi bakış açımız ve yüksek Kalite, üretim ve tasarım tecrübemizle bir Dünya markası olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize, bilgi birikimi ve deneyimlerimizle, güvenilir kaliteli işçilik sunarak ve zamanında teslimat yaparak, ilişkilerimizi sürdürebilir kılmak.

Kalite Politikamız

Kalite bilincimiz ile sektörde öncü olmak, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak, daima yüksek teknolojiyi takip edip sürekli gelişim planları yapmak, sorumluluklarımızın bilincinde davranarak kazandığımız saygınlığın sürekliliğini sağlamak, yasa mevzuatlara uymak, yönetim felsefemizin ve kalite politikamızın temel ilkeleridir.